Kameleoniada

wtorek, 2 lipca 2013

Olśnienie

Najgorszy jest moment, kiedy uświadamiasz sobie bezsens własnych poczynań, bezcelowość każdego kroku i pustkę pojedynczych myśli.
I nagle przychodzi mroczne olśnienie, że nie ma miejsca by marzyć, a całą przestrzeń wokół zagospodarowało zmaganie.


13 komentarzy:

 1. Ten najgorszy moment, to skarb.
  Teraz można spróbować współżyć z życiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście ten moment to skarb, jeżeli się go wykorzysta, żeby zmienić coś w naszym życiu - zmienić to coś, co powoduje ten bezsens i pustkę. Dużo sił życzę do tych pozytywnych zmian i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z przedmówcami. Ten moment, który najpierw wydaje się najgorszy, potem okazuje się darem od losu, przełomem i szansą na uczynienie naszego życia lepszym.
  Serdecznie pozdrawiam i dużo słońca życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Więc i ja jestem w tym samym martwym punkcie! I jakoś nie potrafię się tym cieszyć, ani tym bardziej traktować tego jak skarb ... Choć logiczne to jednak trudne do pogodzenia się z nim ... Bo brak przestrzeni na marzenia nikomu nie służy ... Destrukcja. Samozniszczenie.
  Nie da się ukryć, że to dzieje się po coś, że teraz mamy szansę coś zmienić ... Teraz albo nigdy. Tylko niech skądś spłynie na mnie (na nas) potrzebna do tego moc ^^
  Powodzenia! Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Może zacznij od pozornie drobnej zmiany w sobie, swoim otoczeniu, na swojej głowie ... ;)
   Uskrzydla ^^ Oby starczyło tych skrzydeł na jak najdłużej! :)

   Usuń
 5. Dziewczyny! Dzięki za dobre słowo. Może po naładowaniu akumulatorów wakacyjnymi wrażeniami, zobaczę rzeczywistość w innym świetle? Trzymajcie kciuki:-)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie można przestać marzyć!

  OdpowiedzUsuń
 7. Trudno jest przestać marzyć, bo podobno nadzieja umiera ostatnia. Można jednak przestać wierzyć w marzenia, a taki stan nie wróży dobrze:-(.

  OdpowiedzUsuń
 8. oswoić przestrzeń ;)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie poznać Twoją opinię:-)
It would be very nice to know your opinion:-)